منو
سبد شما

نوید رویش

تولیدکننده: نوید رویش کد محصول: هیومیک اسید پودری
هیومیک اسید پودری محصولی جهت افزودن مواد آلی به خاک هاییست که با کمبود مواد آلی مواجه هستند. این کود مناسب برای تمامی محصولات باغی و زراعی مخصوصا زراعت های غده ای از جمله سیب زمینی، چغندر، پیاز، هویج و غیره می باشد...
0تومان
تولیدکننده: نوید رویش کد محصول: کلات آهن
عنصر آهن یکی از عناصر کم مصرف (میکرو) مورد نیاز در کلیه گیاهان است. کمبود این عنصر در گیاه یکی از مشکلات شایع در کشاورزیست. که یک علت آن فقر آهن خاک و علت دیگر تبدیل شدن عنصر آهن موجود در خاک به شکل غیرقابل جذب برای گیاه می باشد. کمبود این عنصر باعث تجمیع نیترات و بروز مشکلات فراوان  در..
139,000تومان
12 یا بیشتر 135,000تومان
24 یا بیشتر 130,000تومان
48 یا بیشتر 125,000تومان
96 یا بیشتر 115,000تومان
192 یا بیشتر 98,000تومان
تولیدکننده: نوید رویش کد محصول: کود مرغی مایع
کود آلی مرغی مایع کنستانتره واقعی فضولات مرغی مرغوب می باشد. این کود مرغی مایع کودی ارگانیک و اماده مصرف می باشد که از تخمیر و تجزیه امل فضولات مرغی حاصل شده است و در مقایسه با سایر کود های دامی یا مرغی، ضمن کارایی بالاتر، مشکلات هزینه بلای حمل و نقل، درصد پایین و غیر قابل جذب مواد مغذی، انتقال عوام..
0تومان
تولیدکننده: نوید رویش کد محصول: کود فروت ست
کود فرویت ست (کود فروت ست حاوی ازت، روی و بور) قوی ترین فرمولاسیون دارای عناصر نیتروژن، روی، بور، اسید آمینه و پتاسیم ، که به منظور کمک به افزایش گلدهی، جلوگیری از ریزش گل و بار، کمک به تلقیح بهتر دانه و گرده فرموله گردیده  است.  برای درختان میوه حداقل دوبار در سال به صورت محلول پاشی استف..
0تومان
تولیدکننده: نوید رویش کد محصول: گوگرد مایع
گوگرد مایع با هدف ترمیم بخشي و مراقبت فوق العاده در برابرانواع  قارچهاي sp Alternaria, sp Plasmopara sp Uncinula ,sp Erysiphe ,sp Sphaerotheca عامل بيماري سفيدك پودري (sp Venturia) (عامل بيماري لكه سياه سيب و گلابي) و sp Taphrina (عامل بيماري پيچيدگي برگ هلو) و كنه ها (كنه هاي گالزا، كنه هاي تا..
0تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)